Догори
Дати відгук

Шкільним медикам підвищили зарплату

Додаткові кошти можна буде отримати вже цього місяця.

1 хв на прочитання03 Лютого 2021, 15:18
Шкільні медсестри вже в лютому отримають зарплату на тисячу більше Шкільні медсестри вже в лютому отримають зарплату на тисячу більше
Поділитись:

Медики, які працюють у закладах освіти, отримають підвищену на тисячу гривень зарплату. Про це 3 лютого на засіданні Кабміну повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

«Освітні заклади — це місце відповідальної та непростої роботи для медичних працівників і держава має підтримати їх у часи коронакризи. Крім того, нагадаю, що Уряд ще в січні підвищив виплати всім українським вчителям майже на 20 %. Підвищення соціальних виплат для медиків і вчителів залишається пріоритетним завданням нашого Уряду», — сказав Шмигаль.

Доплати виплатять з 1 січня 2021 року. Їх вирішили встановити через роботу в несприятливих умовах і підвищеному ризику для здоров’я у період пандемії коронавірусу.

Як ми писали раніше, змінено правила шкільних медоглядів для учнів. Відтепер медичний огляд школярі можуть проходити у приватної особи — підприємця, який надає відповідні послуги. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.