Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Здоров'я
  • День літнього сонцестояння 21 червня: астролог дає поради як запрограмувати удачу на рік (відео)

День літнього сонцестояння 21 червня: астролог дає поради як запрограмувати удачу на рік (відео)

Енергія дня дає заряд на весь наступний рік

2 хв на прочитання21 Червня 2021, 10:23
Фото:
ProLviv Фото: ProLviv
Поділитись:

Відомий астролог Олена Осипенко дає поради, як провести день літнього сонцестояння 21 червня, щоб змінити життя на краще

Вона каже, що у ці дні ми виходимо з кармічного коридору затемнень і на фоні періоду ретроградного Меркурія зустрічаємо найважливішу космічну подію сьогодні, 21 червня, - День літнього сонцестояння.

«Наші предки вважали, що від виконання ритуалів в цей особливий день залежали щастя, здоров'я і удача на цілий рік вперед. А в цьому році день літнього сонцестояння відбувається ще й на зростаючому місяці майже перед самим повним місяцем 24 червня», - каже вона.

Коли кожен рік Сонце входить в 1-й градус знака зодіаку Рак - в цей момент відзначається літнє сонцестояння.

«Ця подія відбулася 21 червня о 6:32 ранку за київським часом. Це важливе космічна подія знаменує собою початок астрономічного літа в північній півкулі і початок астрономічної зими в південній півкулі Землі. 21 червня - найдовший день у році. Свято літнього сонцестояння споконвіку втілювало в собі щастя, радість, достаток і родючість. Це один з найважливіших поворотних моментів року. У цей день люди наділяли Сонце величезною магічною силою і вірили, що всі вчинки і думки, які проявляються в цей день, потім повертаються назад в десятикратному розмірі», - наголошує астролог.

Вона додала, що у давнину в день літнього сонцестояння люди збирали цілющі трави, бо вважалося, що в цей період лікувальна сила рослин зростає в кілька разів.

«Також наші предки вірили, що в день літнього сонцестояння можна було змінити свою долю. Вважалося, що в цей день збуваються всі бажання, варто про це тільки попросити. Люди обливалися водою, плели вінки, ворожили, стрибали через багаття», - сказала Осипенко.

Астролог розповіла, що перед початком нового циклу важливо звільнитися від того, що заважає рухатися вперед.

«Місяць в день сонцестояння буде перебувати в знаку Скорпіона, що говорить про приховані внутрішні психологічні конфлікти, які можуть вийти на поверхню. Важливо усвідомити їх і постаратися відпустити. У цей день бажано стримати свій апетит і поголодувати, в чомусь себе обмежити. Оскільки цей день відбувається недалеко від сонячного затемнення, яке трапилося 10 червня, то ми можна сміливо загадувати бажання в цей день і будувати плани на найближчі 18,5 років», - пояснила Олена Осипенко.

Нагадаємо, що тисячі людей у світі спостерігали за сонячним затемненням.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.