Догори
Дати відгук

Чим алкоголь корисний для здоров'я

Відповідь на це питання дали медики завдяки новому дослідженню

1 хв на прочитання25 Вересня 2020, 19:48
Поділитись:

Алкоголь в помірних дозах покращує пам'ять. До такого висновку прийшла група дослідників з Ексетерського університету. Повідомляє sciencedaily.com.

Вчені провели дослідження. У ньому взяли участь 88 осіб у віці від 18 до 54 років. Добровольцям, які перебували вдома, було запропоновано запам'ятати слова, схожі зі справжніми, але які містять зайву букву. Потім учасникам експерименту необхідно було виконати другу частину завдання — випити стільки спиртного, скільки вони захочуть. Після цього їм потрібно було запам'ятати кілька зображень, після чого можна було продовжити випивати.

На наступний ранок дослідники виміряли вміст алкоголю в крові учасників експерименту і провели для них тест на пам'ять. В середньому доза спирту на одну людину становила 82,59 грама, а кількість інформації, що запам'яталась, помітно збільшилася в порівнянні з контрольною групою, яка не пила алкоголь. Причому у тих, хто випив більше, ефект був виражений сильніше.

Учені поки не можуть пояснити цей феномен з наукової точки зору. За однією з версій, алкоголь допомагає трансферу інформації з короткочасної пам'яті в довготривалу, але це всього лише теорія.  

Нагадаємо, лікарі визначили, які ковдри вбережуть від безсоння та депресії.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.