Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Здоров'я
  • Чотири страхи перед візитом до стоматолога й один дієвий спосіб зробити рахунок за цей візит мінімальним

Чотири страхи перед візитом до стоматолога й один дієвий спосіб зробити рахунок за цей візит мінімальним

Свої страхи можна озвучити лікарю на першому прийомі.

2 хв на прочитання30 Жовтня 2022, 15:34
Поділитись:

Космічні кораблі скоро полетять на Марс, а люди все ще бояться йти до стоматолога, іронізують на Телеграм-каналі «Стоматологія по-простому».

Ось топ страхів пацієнтів:

1️) Буде боляче.

Це міф. Хіба що перший укол анестезії ви відчуєте. Анестезію можна зробити навіть при лікуванні поверхневого карієсу. А якщо у вас низький больовий поріг — скажіть про це лікареві, він підбере анестетик спеціально для вас.

2️) Буде дорого!

Дехто боїться, що зуб видалять. Доведеться ставити коронку, а ще гірше — імплант, а це все довго і дорого. «Не піду. Поки що нічого». В принципі, це пророцтво, що збувається. Якщо діяти так, зуб рано чи пізно неодмінно доведеться видаляти — і добре, якщо тільки один. Найефективніший спосіб економити — ходити на профогляд раз на півроку. Тоді всі проблеми будуть виявлятися на ранніх етапах, рахунок на виході — мінімальний.

3️) Лікар мене лаятиме!

Ні. Не буде. Лікар бачив різне. І лікар теж людина. Навіть стоматологи та члени їхніх сімей чистять зуби не ідеально. Й у стоматологів буває карієс, проблеми з прикусом, імпланти та коронки. Лікар вас лікуватиме. І якщо ви захочете, то допоможе зберегти здоров'я зубів. І буде дуже радіти, дивлячись на вашу усмішку. Інакше навіщо б він вибрав цю роботу?

4️) Все буде погано!

Лікар помилиться чи потрапить інфекція. Насправді система стерилізації інструментів помножена на всі можливі вимоги епідеміологічної безпеки сьогодні багатоступінчаста і настільки розвинута, що вбиває всі відомі та невідомі мікроби та бактерії.

Ви можете озвучити свої страхи лікарю на першому прийомі — він спробує розвіяти їх просто на місці.

Також ми розповідали, наскільки нормально, якщо зуби рухаються.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.