Догори
Дати відгук

Чому взимку потрібно вживати більше вітаміну Р

Рутин — наш союзник, про потрібність якого мало хто знає.

1 хв на прочитання08 Січня 2024, 01:21
Фото з відкритих джерел Фото з відкритих джерел
Поділитись:

Із настанням холодної пори осінньо-зимового сезону нашому організму потрібен надзвичайний союзник — рутин, також відомий як вітамін Р. Він стає надзвичайно важливим, оскільки без нього організм може не впоратися зі своїми завданнями в умовах низьких температур.

Вітамін C, безсумнівно, відомий своєю важливістю для імунної системи та загального здоров'я. Проте мало хто знає, що вітамін С без рутину втрачає частину своєї активності. Рутин є необхідним для оптимального функціонування вітаміну C та для виконання ним численних хімічних процесів у нашому організмі.

Однією з найважливіших функцій рутину є підтримка та зміцнення наших кровоносних судин. Він сприяє поліпшенню стану капілярів і маленьких судин, що особливо важливо в умовах можливого переохолодження.

Отже, коли настає зимовий холод і час, коли імунна система піддається більшому напруженню, не забувайте про рутин, який може стати вашим найкращим союзником у підтримці оптимального здоров'я. Дбайте про правильне харчування та включайте в раціон продукти, що містять рутин, аби ваш організм був готовий до зустрічі зимових викликів.

Більше новин читайте на GreenPost.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Здоров'я