Догори
Дати відгук

Чому російська вакцина небезпечна для життя

Розповів відомий анестезіолог.

1 хв на прочитання23 Листопада 2020, 12:28
Поділитись:

Російська вакцина від коронавірусу може становити небезпеку для людей, тому купувати її не потрібно навіть в тому випадку, якщо вона буде дешевше. Про це розповів анестезіолог Сергій Дубров. Повідомляє "Україна 24".
За його словами, зараз говорити про існування російської вакцини не можна, оскільки її клінічні дослідження не завершені.
"Третю фазу досліджень, як правило, до 50% препаратів не проходять якісно, не проходять успішно. В цілому у світі таких прецедентів не було, коли новий лікарський засіб реєструвалося б без повноцінного клінічного дослідження. Це порушення міжнародних норм проведення досліджень і дуже небезпечно для людей, які будуть отримувати цей засіб або вакцину", - сказав він.
За словами лікаря, світова спільнота не отримала необхідних даних про вакцину російського виробництва.
"Повноцінні матеріали досліджень не були представлені світовій спільноті. В одному з дуже авторитетних медичних журналів було опубліковано відкритий лист, де десятки фахівців звернулися до виробника вакцини "Супутник-5" з проханням надати матеріали, вчені не отримали цю інформацію. Я б взагалі утримався від висловлювань, що вакцина "Супутник-5" або якась інша є в Російській Федерації", - заявив Дубров.

Нагадаємо, з'явилась британська дешева вакцина від COVID.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.