Догори
Дати відгук

Чому пористий шоколад швидко тане в роті, цікавий факт

Пористий шоколад вважається продуктом найвищої якості. 

1 хв на прочитання08 Грудня 2022, 22:04
Поділитись:

Мало хто відмовиться від шматочка якісного шоколаду. Існує велика різноманітність популярного десерту. І кожен може вибрати для себе те, що найбільше подобається: темний, молочний, білий, пористий шоколад. Щодо останнього, то він і виглядає незвичайно, і швидко тане в роті.

Для приготування пористого десерту використовується той самий склад сировини та процес виробництва, як і для звичайних ласощів. На відміну від стандартної плитки, пористий шоколад вважається продуктом найвищої якості. 

Пористий шоколад має яскравий смак, насичений аромат, тому що при виробництві використовуються лише натуральні інгредієнти: какао-боби, какао-масло, молоко, цукор.

ОСОБЛИВІСТЬ ПОРИСТОГО ШОКОЛАДУ

Пористий шоколад – це не окремий особливий сорт шоколаду, а спосіб його виробництва. Великий міксер збиває рідку масу шоколаду до стану, коли з’являються бульбашки. Об’ємний шоколад розливають за формами і дають охолонути. Такий шоколад швидше танутиме в роті через спосіб його приготування. Десерт збивали, він збільшився обсягом і з’явилися бульбашки повітря.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.