Догори
Дати відгук

Черкаська область перейде до «червоної» зони епіднебезпеки 12 листопада

Також МОЗ просить встановини найвищий рівень епіднебезпеки ще у двох областях.

2 хв на прочитання09 Листопада 2021, 14:33
Фото:
Українські Національні Новини Фото: Українські Національні Новини
Поділитись:

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила рішення встановити з 12 листопада червоний рівень епідемічної небезпеки на території Черкаської області. Про це повідомив міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов у Телеграмі.

«Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Державна комісія вирішила встановити з 00 години 00 хвилин 12 листопада 2021 року червоний рівень епідемічної небезпеки на території Черкаської області», — йдеться у повідомленні.

Також сьогодні Міністерство охорони здоров'я ініціювало переведення Черкаської області на червоний рівень епіднебезпеки. Про це заявив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко на брифінгу 9 листопада.

«Наразі 17 регіонів перебувають на червоному рівні епіднебезпеки. Ми вже зробили подання до Кабінету Міністрів України про скликання Державної комісії ТЕБ та НС для розгляду питання переведення Черкаської — 18-ої — області до червоного рівня епіднебезпеки. В зоні ризику — Вінницька та все ще Харківська область», — сказав Ляшко.

За його словами, в Україні з'явилися перші позитивні ознаки стабілізації кількості пацієнтів із COVID-19, однак ризик зростання все ще високий. Тому потрібно продовжувати нарощувати темпи вакцинації, дотримуватися карантинних обмежень і маскового режиму.

Станом на 9 листопада, до червоної зони епідемічної небезпеки віднесено Київ, Волинську, Дніпропетровську, Донецьку, Житомирську, Запорізьку, Івано-Франківську, Київську, Луганську, Львівську, Миколаївську, Одеську, Рівненську, Сумську, Херсонську, Хмельницьку, Чернігівську області.

В жовтій зоні епіднебезпеки — Тернопільська та Кіровоградська області. Решта регіонів перебуває у помаранчевій зоні епіднебезпеки.

Нагадаємо, що Кличко повідомив, доки Київ перебуватиме у «червоній» зоні.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.