Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Агро
  • Через зараження жовтухою, Британія використовуватиме неонікотиноїди для цукрових буряків

Через зараження жовтухою, Британія використовуватиме неонікотиноїди для цукрових буряків

У 2020 році в країні урожайність цукрового буряка була на чверть меншою

1 хв на прочитання27 Січня 2022, 15:06
Поділитись:

Тимчасовий дозвіл на використання неонікотиноїдних пестицидів видано виключно через високий ризик зараження урожаю вірусною жовтухою

Велика Британія дозволила екстрене використання неонікотиноїдів для захисту посівів цукрового буряка у 2022 році через загрозу ураження вірусною жовтухою. Про це повідомляє Genetic Literacy Project.

Зазначається, що тимчасовий дозвіл на використання неонікотиноїдних пестицидів видано виключно через високий ризик зараження урожаю вірусною жовтухою. У 2020 році в країні урожайність цукрового буряка була на чверть меншою, у порівнянні з попередніми роками, саме через це зараження. Обробки іншими речовинами виявилися недостатньо ефективними для боротьби зі збудниками жовтухи.

Також уточнюється, що після заборони неонікотиноїдів в ЄС, 12 країн-членів зі значним виробництвом цукру надали екстрені дозволи на обробку насіння цукрових буряків неонікотиноїдами, зокрема, Франція, Бельгія, Данія та Іспанія.

Раніше ми писали, що У минулому році в Україні зібрали 10,6 млн т цукрових буряків, це майже на третину більше, ніж торік

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.