Догори
Дати відгук

Через повінь в Індонезії загинуло понад 100 людей (відео)

Це найжахливіша за своїми масштабами повінь у регіоні за останні 40 років.

1 хв на прочитання05 Квітня 2021, 12:20
Фото Reuters. Це найжахливіша за своїми масштабами повінь у регіоні за останні 40 років Фото Reuters. Це найжахливіша за своїми масштабами повінь у регіоні за останні 40 років
Поділитись:

Вражаючої сили циклон прийшов до Індонезії. Тут декілька днів ішли шалені зливи. В результаті щонайменше 400 осіб у провінції Східна Нуса-Тенггара були евакуйовані після того, як їхні будинки постраждали від раптових повеней, зсувів і сильних вітрів на тлі сильного дощу. Про це повідомляє Al Jazeera English.

Місцева влада заявила, що кількість загиблих перевищила 100, але місцеве новинне агентство каже, що не може підтвердити це. За його даними, 55 людей загинули від повеней, 40 зникли безвісти.

Обвалилися кілька мостів, впали дерева і заблокували кілька доріг. Через сильні хвилі затонуло судно.

Циклон Сероя налетів на північний захід від острова Тимор. Раптові повені, спричинені проливними дощами, забрали життя 41 людини на індонезійському острові Флорес, і щонайменше ще троє загинули у сусідньому Східному Тиморі. Серед загиблих — дворічна дитина.

Десятки будинків були засипані брудом у селі Ламанеле. Деякі будинки змило повінню. На одному з островів завалився міст.

«Є дороги, які знищені, а дерева, що впали, ускладнили доступ до деяких районів», — розповів заступник прем'єр-міністра Східного Тимору Хосе Рейса, назвавши інцидент найжахливішим у регіоні за останні 40 років.

Також була порушена подача електроенергії, а президентський палац і зовсім затопило.

Тим часом у США влада оголосила надзвичайний стан та евакуацію людей через витік хімікатів (фото, відео).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.