Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Еко
  • Вода
  • У США влада оголосила надзвичайний стан та евакуацію людей через витік хімікатів (фото, відео)

У США влада оголосила надзвичайний стан та евакуацію людей через витік хімікатів (фото, відео)

У разі, якщо забруднена вода дістанеться до затоки Тампа, то в Атлантичний океан потраплять близько 3,6 млн кубометрів токсичних відходів

1 хв на прочитання04 Квітня 2021, 17:20
У разі, якщо забруднена вода дістанеться до затоки Тампа, то в Атлантичний океан потраплять близько 3,6 млн кубометрів хімікатів У разі, якщо забруднена вода дістанеться до затоки Тампа, то в Атлантичний океан потраплять близько 3,6 млн кубометрів хімікатів
Поділитись:

У США сталося екологічне лихо. У частині американського штату Флорида оголосили надзвичайний стан через прорив резервуара з хімікатами. Це оголосив губернатор штату Рон Десантіс в Twitter. Повідомляє ABC Action News.

«Я оголосив надзвичайний стан в окрузі Менаті, щоб забезпечити виділення ресурсів для необхідного реагування та відновлення», - пояснив він.

Йдеться про витік з резервуара з хімікатами на території колишнього фосфатного заводу, який вже 20 років не працює. Витік почався 2 квітня, але він поки контрольований та й відходи потрапили лише у водойми й землі навколо.

Місцева влада евакуювала кілька тисяч осіб, які мешкають у радіусі 2 км від озер з відходами. Крім того, надзвичайні служби намагаються зупинити витік.

Але, якщо в резервуарі утворяться ще проломи, то рятувальники їх будуть не здатні перекрити. Й тоді в затоку Тампа, що є частиною Атлантичного океану, може вилитися близько 3,6 млн кубометрів токсичних відходів. Це призведе до масштабної екологічної катастрофи.

Тим часом у Миколаєві парк перетворюють на кладовище для домашніх улюбленців (відео).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.