Догори
Дати відгук

Британці вирішили обкласти спеціальним податком пластикову упаковку

З ініціативою виступив уряд.

1 хв на прочитання26 Листопада 2020, 15:21
Поділитись:

Відомо, що вчені виявили суперфермент, який руйнує пластикову тару в шість разів швидше, ніж вдавалося раніше. Поки що це процес тільки стартує,  у Великобританії мають намір боротися з пластиком відомим і перевіреним способом — податком.

Британці вирішили обкласти спеціальним податком всі види пластикової упаковки, в яких складова перероблених матеріалів буде нижче 30%. Як передає  ecotown, Міністерство фінансів планує  ввести податок на пластикову упаковку на вітчизняного та імпортного виробництва.

З ініціативою, яка повинна стимулювати виробників збільшити використання вторинного пластику, підвищити утилізацію і збір пластмас, а також скоротити обсяги пластику на звалищах і сміттєспалювальних заводах, виступив уряд. 

Згідно з проектом закону, починаючи з квітня 2022 року виробники та імпортери сплачуватимуть £200/т ($265/т) за всю упаковку, вміст переробленого пластику в якій менше 30%.

Податок не буде стягуватися з компаній, які виробляють або імпортують менше 10 тонн пластикової упаковки на рік, а також з виробників, що випускають комбіновану упаковку з різних матеріалів, де пластик не переважає за вагою.

Все, що ви не знали про екоподатки у Європі — види, обсяги, приклади.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.