Догори
Дати відгук

Бізнесмени власним коштом за рекордний час відкрили найбільший COVID-шпиталь в Україні (відео)

У Львові підприємці за 2,5 тижні підготовили госпіталь на 350 ліжок

2 хв на прочитання21 Листопада 2020, 07:15
Поділитись:

На заклик головного лікаря Львівської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги (ЛКЛШМД) Олега Самчука долучитись до облаштування додаткового шпиталю для пацієнтів, уражених COVID-19, відгукнулись 7 будівельних компаній. Під шпиталь переобладнали приміщення Львівського медичного коледжу, який розташований на території обласної лікарні. Повідомляє "ТСН".

Будівельні компанії провели відновлювальні роботи в актовій залі коледжу – це приміщення має площу близько 500 кв. м.

«Всі роботи велись за власний кошт. Ми відремонтували 500 кв. метрів площі за 2,5 тижні. Працювали цілодобово, як солдати на війні, намагалися зробити якнайкраще, всі були дуже вмотивовані. Не зрозуміло, чому це не могла заздалегідь зробити держава – кошти цілком підйомні для бюджету», - розповідає президент Корпорації Нерухомості РІЕЛ Ростислав Мельник.

За словами гендиректора ЛКЛШМД Олега Самчука, зараз готові до прийому пацієнтів ще 130 ліжок. А за декілька днів буде повністю відкрито тимчасовий шпиталь на 350 ліжок.

«Важливо, що зал, відкритий сьогодні, облаштований згідно з вимогами МОЗ і тут є все необхідне від медикаментів до технічного забезпечення: рентгени, ультразвукове обладнання для обстеження легень і серця, монітори, перфузори тощо», – розповів головний лікар Самчук.

«Прикро, але в Україні у боротьбі з коронавірусною бідою люди можуть розраховувати лише на себе – міністри, депутати, взагалі центральна влада не включається в процес. Хворі виживають не завдяки політикам, котрі зараз продовжують свої кампанії та з’ясовують, хто з них кращий, – а завдяки героїчним зусиллям медиків та небайдужим людям», – говорить Ростислав Мельник.

Цей шпиталь у Львові стане найбільшим в Україні лікувальним закладом для коронавірусних хворих.

Тим часом у відомчих лікарнях у хворих на COVID-19 більше шансів залишитися живими (відео).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.