Догори
Дати відгук

Безпечних тютюнових виробів не існує!

1 хв на прочитання07 Лютого 2020, 16:37
Поділитись:

07.02.2020

Щороку від хвороб, спричинених курінням, в Україні помирають близько 85 000 людей. І це стосується не тільки паління цигарок. Як акцентує увагу Центр громадського здоров'я у Fb, безпечних тютюнових виробів не існує!

"Люди хибно сприймають куріння кальяну як один зі способів розслабитися. 2,1% дорослих є активними курцями кальяну, про що свідчать результати Глобального опитування 2017 року. - йдеться у дописі Центру. - Повна відмова від куріння — найкраще, що можна зробити для власного здоров’я"

Також медики нагадують, що відповідно до закону №2899 забороняється куріння електронних сигарет, кальянів та інших тютюнових виробів у громадських та на робочих місцях, зокрема у всіх приміщеннях закладів ресторанного господарства.

62,5% курців хочуть позбутися залежності, а близько 40% намагаються кинути курити. Відмовитися від куріння може кожен. Однак, зауважують у Центрі громадського здоров’я, більшості курців потрібна допомога рідних і фахівців.

В Україні боротьба з курінням посилюється: уряд запланував ввести правила ЄС. Відповідно до проєкту Закону “Про внесення змін до деяких Законів України щодо адаптації законодавства до вимог Директиви 2014/40/ЄС Європейського Парламенту (щодо охорони здоров’я населення від шкідливого впливу тютюну)” вводиться визначення е-сигарет відповідно до норм Євросоюзу, забороняється використання будь-яких добавок, які роблять сигарети смачними, тощо.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.