Догори
Дати відгук

Азовське море кишить медузами: сморід, бруд та мільйони сонечок лізуть в рот (ВІДЕО)

Люди наважуються лише намочити ноги.

1 хв на прочитання13 Липня 2021, 14:11
Азовське море кишить медузами: сморід, бруд і мільйони сонечок лізуть до рота Азовське море кишить медузами: сморід, бруд і мільйони сонечок лізуть до рота
Поділитись:

Літо, сонце, море, пляж і медузи. На Запоріжжі, вода в морі кишить медузами. Відпочивальники змушені збирати тварин вручну та складати на березі.

Люди обурювалися такому стану справ, адже вони платять немалі гроші за відпочинок, під час якого не можуть навіть покупатися в морі.

На відео можна помітити, що третій міський пляж забитий відпочивальниками, проте мало хто наважується заходити у воду — більшість тих, які купаються, залишаються біля берега. 

Медуз тоннами викидають на берег, де вони гниють і поширюють сильний сморід. Інші коментатори зареклися відпочивати у Бердянську через такий навал.

«Люди заходять максимум по ноги і все, далі ніхто не купається. Якщо є матрац, то нормально, а так особливо не поплавати», — пояснив автор відео.

Відпочивальники пишуть, що у Бердянську вода  кишить  медузами, зайти неможливо, відпочинок людям зіпсований... за такої спеки і в воду не зайдеш. Крім цього ще мільйони сонечок лізуть у рот і очі та кусаються.  

Нагадаємо, під Одесою зацвів солонець — рослина, популярна у французькій кухні (ФОТО, ВІДЕО).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.