Догори
Дати відгук

Аргентина збільшить поставки м'яса на світові ринки

Уряд Аргентини знизив експортні мита на продукцію тваринництва

1 хв на прочитання13 Березня 2020, 12:17
Pixabay Pixabay
Поділитись:

Уряд Аргентини знизив експортні мита на продукцію тваринництва з метою підвищити конкурентність місцевих виробників на світових ринках.  Про це повідомляє GreenPost із посиланням на офіційне повідомлення міністерства сільського господарства Аргентини.

Так, мито на експорт свинини, ковбас та баранини зменшено з 9% до 5%. Проте мито на продаж по зовнішнім контрактам яловичини, м'яса птиці, сухих молочних продуктів залишилась на рівні 9%.

На рівні 5% збережено мито на експорт продукції з цільного молока. Крім того, з 9% зменшені ставки на вивіз вовна:  до 7% для необробленого та до 5% для обробленого.

Податок на соєві боби і соєві продукти збільшений з 30% до 33%. Податки на експорт пшениці, кукурудзи та сорго не змінилися і залишаються на рівні 12%.

GreenPost нагадує, що Аргентина є одним з найбільших світових виробників сільгосппродукції. Проте зараз країна знаходиться в стані економічної кризи.

Як  повідомляв GreenPost, українці в поточному році їстимуть менше свинини і більше курятини. Про це свідчать дані аналітичного агентства Index Mundi.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost