Догори
Дати відгук

Апокаліпсис в Канаді: евакуація цілого міста, затоплення, зсуви (ВІДЕО, ФОТО)

Приблизно 275 осіб, включаючи 50 дітей, опинилися у пастці.

1 хв на прочитання17 Листопада 2021, 10:40
Фото: apnews.com Фото: apnews.com
Поділитись:

Сильні дощі призводять до повеней на значній частині заходу Канади. Місто Меррітт, якому загрожувало сильне затоплення, було евакуйоване цілком — виїхати довелося понад 7 тисячам його мешканців, повідомляє reuters.com.

У канадській провінції Британська Колумбія зсув, спричинений сильними дощами, заблокував на ділянці гірського шосе сотні людей в автомобілях, влада відправила гелікоптери, щоб їх евакуювати.  Майже 300 людей було евакуйовано вертольотом із шосе 7 Британської Колумбії між Агассісом та Хоупом, але багато інших застрягли на другу ніч, оскільки  були розмиті ділянки доріг.

Приблизно 275 осіб, включаючи 50 дітей, опинилися у пастці: обвал позбавив їх можливості виїхати з цієї частини шосе. Вони пробули там приблизно добу — допоки ведуться роботи з усунення перешкод, їхні машини залишалися на дорозі.

Принаймні, одна людина загинула, коли зсув обійшов автомобілі біля шосе 99 біля Пембертона, приблизно за 100 миль (160 км) на північний схід від Ванкувера.

«Усі залізничні перевезення до порту Ванкувера і з нього зупинені через повінь у внутрішніх районах Британської Колумбії», — сказав представник порту Матті Поліхроніс.

Шторми також змусили закрити трубопровід Транс-Маунтін, яким щодня доставляється до 300 000 барелів сирої нафти з провінції Альберта на узбережжя Тихого океану.

До слова, узбережжя Чорного моря рятують від величезної олійної плями.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.