Догори
Дати відгук

Американський алергік створив снеки, які не містять жодного алергену

Ароматизаторами виступають малина, ананас або чорниці з лимоном.

1 хв на прочитання07 Квітня 2021, 19:10
Алергік створив снеки, які не містять жодного алергену Алергік створив снеки, які не містять жодного алергену
Поділитись:

Чиказький стартап Blake’s Seed Based розробив снеки, які виключають наявність восьми найсильніших алергенів — арахісу, горіхів, пшениці, сої, яєць, молочних продуктів, риби та молюсків. Замість цього лінійка харчових батончиків Blake’s Seed Based має у складі насіння, нут, листкову лободу та хрусткий рис. Ароматизаторами виступають малина, ананас або чорниці з лимоном.

Як пише newfood.media, засновник Blake’s Seed Based Блейк Соренсон ще в дошкільному віці отримав діагноз «смертельна алергія на горіхи», тому він як ніхто розуміє проблеми алергіків.Соренсон жив з цим 28 років, аж допоки у нього не з’явилася ідея вирішити власну проблему, і почати виготовляти безпечні снеки самостійно. За неможливості їсти горіхи, альтернативою стало насіння.

Три роки тому Соренсон розробив початкові рецепти своїх батончиків на основі насіння для проєкту бізнес-школи.

«Я виріс як дитина-алергік, і цілий ряд продуктів, таких як горіхові мікси, печиво, батончики, закуски, які теж зазвичай містять горіхи, були для мене просто поза межами досяжності», — сказав він.

Сьогодні продукцію Blake’s Seed Based можна знайти у понад 1000 роздрібних торгових точок по всіх штатах, включаючи Sprouts Farmers Market та деякі магазини Walmart в США. 

До слова, українець створив розумні окуляри, що рахують калорії: винахід переміг у міжнародному конкурсі.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.