Догори
Дати відгук

Абсолютно унікальний палац з дерева з'явиться в Канаді

Будівля матиме абсолютно нульовий вуглецевий слід

1 хв на прочитання06 Червня 2020, 13:28
Фото; dezeen.com Фото; dezeen.com
Поділитись:

Архітектурна фірма Dialog збирається побудувати унікальну будівлю з ламінованої деревини в Канаді, яка стане першою в своєму роді.

Як пише  24tv.ua,  приміщення матиме абсолютно нульовий вуглецевий слід. Тобто,  сукупна кількість усіх парникових газів, які утворюються внаслідок діяльності окремої людини, будівлі, організації, міста, тощо буде дорівнювати нулю. Відповідно, це буде перша настільки масштабна, абсолютно екологічна будівля. 

Нове приміщення є шестиповерховим доповненням до теперішньої будівлі коледжу прикладного мистецтва та технологій.  Ламінована деревина повинна запобігти виділенню вуглецюНа даху нової будівлі розмістять сонячні панелі, які мають виробити достатньо енергії на місці, щоб компенсувати викиди вуглецю, які пов'язані з будівельними операціями. 

Фото; dezeen.com
Фото; dezeen.com

Відомо, що дах палацу буде зроблений у формі літери "Г" та покритий алюмінієвими листами.

Після закінчиться будівництва, коледж отримає додатково 13 935 квадратних метрів простору. Тематика інтер'єру пов'язана з примиренням двох корінних народів Канади – інуїтів та метисів. Саме тому на стінах та стелі можна побачити традиційні для цих народів розписи, а деякі аудиторії зроблені у вигляді вігваму.

Фото; dezeen.com

Нагадаємо, у Швеції створили пивоварню на сонячних батареях.

В той же час влада Великобританії вирішила поліпшити екологічну ситуацію, висадивши в різних частинах країни міні-ліси. Вчені підрахували, що через рік життя навіть крихітний ліс буде поглинати в 30 разів більше вуглецю, ніж традиційні паркові насадження.Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.