7 порад для тих, хто не збирається хворіти

2 хв на прочитання11 Грудня 2022, 18:56
Фото ілюстративне

Сміх – найпростіший і найефективніший спосіб зняти стрес

Перед новорічними канікулами, коли стрес і робочі навантаження нападають на нас із подвоєною силою, а погода взагалі випробовує на міцність, нашому імунітету доводиться працювати на повну силу. І йому, звичайно ж, потрібна особлива підтримка – вся, яку ми зможемо йому дати. Ось кілька порад, які допоможуть підтримати наш імунітет та зміцнити броню нашого здоров’я.

СМІЙТЕСЯ ЧАСТІШЕ

Сміх – найпростіший і найефективніший спосіб зняти стрес, а ще він допомагає зробити імунітет сильнішим. Сміх допомагає вивільнити нейрони, які допомагають нам боротися із хворобами – саме час обрати комедію на вечір.

СПІВАЙТЕ

Коли ми співаємо, активізуються не лише голосові зв’язки та легені, а й селезінка, що допомагає збільшити концентрації антитіл у крові та посилити імунну систему. Якщо репетиції хору чи караоке – не ваш метод, хоч би співайте у душі – але від душі!

ЗАЙМАЙТЕСЯ СПОРТОМ

Так-так, фізкультура і справді зміцнює наше здоров’я і допомагає рідше хворіти. Вам навіть необов’язково записуватись у спортзал чи басейн – досить просто робити зарядку або щогодини переривати роботу заради кількох присідань чи нахилів.

І ВІДПОЧИВАЙТЕ

Не захоплюйтеся спортивними навантаженнями дуже сильно: як ніколи нам потрібні дні відпочинку. Займайтеся хоча б через день, а ще краще – двічі на тиждень. Це оптимальний режим, який дозволить вам відновлюватись між тренуваннями.

ЗАЛИШАЙТЕСЬ ТЕПЛІШИМИ

Мама мала рацію: чим нам холодніше, тим менше можливостей у наших імунних клітин боротися з вірусами. Тому тримайте ноги, руки, шию і голову в теплі і не дозволяйте собі замерзнути.

ЇЖТЕ БІЛЬШЕ КУРКУМИ

Яскраво-жовта пряність допомагає боротися з раком і худнути, а ще вона підтримує наш імунітет – і все це завдяки антиоксидантам, яких багато в куркумі.

…І МИГДАЛЮ

30 грам мигдалю щодня – не лише смачно, а й дуже ефективно у профілактиці респіраторних інфекцій. Справа в тому, що хімічна речовина, що міститься в шкірці цього горіха, підвищує здатність лейкоцитів виявляти віруси, а також допомагає запобігти розповсюдженню вірусу по всьому тілу.

Актуально

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Поділитись: