Неправильне зберігання може виявитися не лише незручним, а й накладним. Телеграм-канал «Життя в порядку» зібрав 5 помилок у організації систем зберігання, які впливають на сімейний бюджет.
1) У холодильнику хаотичне зберігання продуктів
Якщо на полицях немає чіткої системи зберігання, то те, чого не видно чи складно дістати, ми й не використовуємо. Так продукти псуються.
✔ Чітко розподіліть місця для зберігання різних продуктів: яєць, молочних продуктів, риби, м'яса, овочів і соусів. Щоб усе було на увазі, використовуйте підставки, пластикові чи скляні контейнери.
2) Одяг у шафі зберігається без системи
Через те, що в шафі постійно складно знайти потрібну річ, легко забути про те, що вже є, і ці речі купуються знову. Підсумок — зайві витрати.
✔ Використовуйте прийом великих магазинів одягу: вони розкладають поруч речі, які поєднуються між собою. Звикнувши «мислити комплектами», ви зможете відучитися від імпульсивних покупок. А ще будь-яку шафу потрібно час від часу розмотлошувати.
3) Повсякденне взуття стоїть у передпокої, а сезонне заховано у різні коробки
Якщо зберігати взуття на підлозі у передпокої, воно швидко втратить зовнішній вигляд. Магазинні коробки допомагають, але з ними легко забути, що лежить усередині. А коли ви не знаєте, яке взуття у вас є, дуже легко спонтанно купити п'яті білі босоніжки.
✔ Для передпокою заведіть органайзер для взуття. А для зберігання сезонного взуття варто завести пластикові прозорі бокси.
4) Косметика зберігається у ванній кімнаті
Декоративна та доглядова косметика у ванній зіпсується швидше, ніж у прохолодному та темному місці.
✔ Куточок догляду за собою краще винести до спальні, обладнавши там туалетний столик подалі від батареї.
5) Шкільна канцелярія розміщена безладно.
У хаосі ящиків легко втратити гумки, лінійки та чисті зошити. У результаті доводиться купувати нові.
✔ Варто спланувати систему зберігання за допомогою окремих папок, боксів і роздільників.
Також ми наводили топ-10 помилок при зберіганні речей, через які неможливо навести порядок.