Догори
Дати відгук

5 ознак, що вам слід негайно припинити пити вино

Якщо у вас чудовий фізичний стан, то один келих вина навряд чи сильно зіпсує його.

1 хв на прочитання18 Серпня 2022, 16:00
Поділитись:

Незважаючи на те, що вино вважається одним із найкорисніших спиртних напоїв, і воно може шкодити здоров'ю. Якщо у вас чудовий фізичний стан, то один келих вина навряд чи сильно зіпсує його. Однак якщо ви помічаєте у себе такі ознаки, вам варто відставити убік склянку, пише "zdorovia"

Стає важко дихати. Вчені з'ясували, що вино – тригер астми. Хоча необхідно провести додаткові дослідження, експерти припускають, що винна астма може бути викликана сульфітами в напої, які зазвичай використовуються як консервант.

Ви відчуваєте болісний головний біль. Справа в тому, що у деяких людей не вистачає ферменту, що розщеплює гістамін у тонкому кишечнику. Гістамін - це з'єднання, що міститься в шкірці винограду, і його більше у червоному вині, ніж у білому. Підвищення рівня гістаміну в крові здатне викликати розширення кровоносних судин та головний біль.

Ви відчуваєте запаморочення. Якщо алкоголь викликає у вас нудоту та відчуття, що ви ось-ось втратите свідомість чи рівновагу, а також запаморочення – вино точно не варто пити.

Ваша шкіра почервоніла. Експерти кажуть, що почервоніння обличчя виникає через часткову непереносимість алкоголю.

У вас розвинулася залежність. Якщо ви виявили, що постійно потребуєте келиха вина, можливо, настав час поговорити з лікарем

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.