Догори
Дати відгук

5 найбезпечніших перекусів на ніч: не дадуть набрати зайву вагу

Вони не осядуть мертвим вантажем на талії.

2 хв на прочитання19 Серпня 2023, 22:30
Поділитись:

Думаєш, чим би заморити черв’ячка перед відходом до сну? Відклади подалі печиво або бутерброди і заміни їх на ці безпечні для фігури перекуси.

Почуття голоду перед сном, мабуть, траплялося у всіх. У ці моменти нас так і тягне наїстися чогось шкідливого. І добре б зриватися так тільки час від часу … Але якщо ввести цей вечірній ритуал у звичку, то нічим хорошим для фігури це точно не обернеться. Але вихід є завжди! Запам’ятай 5 найкорисніших варіантів перекусів на ніч, які точно не осядуть мертвим вантажем на талії.

Склянка кефіру

Один з найкращих варіантів перекусу, коли ти выдчуваэш тваринне почуття голоду в найневідповідніший момент. Для фігури це безпечно: у жирному кефірі на 100 г міститься 56 ккал, а в легкому – всього 30.

Грейпфрут

Гірко-солодкий цитрус також не відкладеться в жир. Чому? Грейпфрут відноситься до продуктів з мінусовою калорійністю. Це означає, що на перетравлення фрукта організм витрачає стільки ж калорій, скільки міститься в ньому.

Жменя сухофруктів або горіхів

Але не більше! Це справжній порятунок для тих, кого перед сном опановує голод. 2-3 штуки кураги або чорносливу або 30 грам горіхів усунуть голод і дадуть спокійно поринути в царство Морфея.

Один банан

Щоб розтягнути задоволення, краще розріж його на шматочки і довго смакуй кожен. Згодом голод змінить гнів на милість і відступить, давши тобі спокійно заснути.

Тушковані або печені овочі

Їх ти можеш дозволити навіть цілу тарілку – головне, щоб вона була невеликою за розміром, не більше 300 грам. Так ти обдуриш мозок черговим «повноцінним» прийомом їжі і вгамуєш нічний апетит.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.