Догори
Дати відгук

5 корисних для здоров’я властивостей рису

Це потужне джерело енергії.

3 хв на прочитання31 Січня 2023, 10:10
Поділитись:

Приблизно половина світового населення споживає рис. Це їстівне зерно, абсолютно безпечне для вас. Рис має три їстівні частини: це висівки, ендосперм та зародок. Вирощується рис на полях. Існує поширена думка, що коричневий рис корисніший за білий. Це не правда. Рис, загалом, дуже корисний для вас, неважливо, білий він або коричневий. На ринку доступні різні види рису. Ви можете приготувати рис на свій смак. Існують різні способи його приготування і багато страв, до яких він входить. Люди зазвичай воліють їсти рис на обід і вечерю, пише Жіночий світ .

Рис має широкий спектр корисних для здоров’я властивостей. Він багатий на поживні речовини та рослинні сполуки. Регулярне вживання рису може покращити ваше здоров’я, дати вам відчуття ситості та допомогти приборкати потяг до їжі. Існує багато видів рису і всі вони містять власний набір поживних речовин. Та ви повинні пам’ятати, що навіть якщо ви вживаєте рис щоденно, потрібно робити це помірковано.

Ось 5 причин включити в раціон рис, якщо ви цього ще не зробили:

Це потужне джерело енергії. Якщо ви відчуваєте сильну втому – саме час з’їсти тарілку рису. Вуглеводи, які містяться в рисі, використовуються організмом як паливо та допомагають миттєво підвищити рівень енергії. Вони не лише усувають відчуття втоми, а і покращують розумову діяльність.

Він покращує травлення. Вживання рису – хороший спосіб поліпшити стан кишечника. Він багатий на клітковину, яка зменшує ризик запору. Він також діє як природний сечогінний засіб. Рис регулює роботу травної системи і виводить з організму всі токсини. Він також підтримує вас зволоженими.

Рис зменшує ризик розвитку ожиріння. Рис допомагає в регулюванні ваги. Порція рису може допомогти вам зменшити кількість жиру у вашому тілі. Він має низький вміст натрію та холестерину, що запобігає набору ваги. Рис не чинить негативного впливу на вашу вагу. Він багатий на клітковину і, отже, запобігає ожирінню.

Він корисний для серця. Споживання рису може значною мірою покращити здоров’я серця. Він має протизапальні властивості і не містить холестерину. Олія з рисових висівок також є гарним джерелом сполук, корисних для здоров’я серця. Вона має антиоксидантні властивості.

Рис допомагає контролювати рівні глюкози та артеріального тиску. Якщо ви страждаєте на гіпертонію та діабет, то рис – це просто ідеальна їжа для вас. Вживання рису може допомогти у боротьбі з високим кров’яним тиском. Це також знижує рівень цукру в крові. Якщо у людини одночасно розвинулись обидва стани, то порція рису кожного дня їй просто необхідна.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.