Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Анонси
  • Міжнародний фестиваль для людей поважного віку «GOLDenFest» у Славутичі

Міжнародний фестиваль для людей поважного віку «GOLDenFest» у Славутичі

15 жовтня, 10:00 – 18 жовтня, 16:00Славутич, Центральна площа, 7
Поділитись:
Додати в календар:

15–18 жовтня 2021 року у місті Славутичі Вишгородського району Київської області планується проведення Міжнародного фестиваль для людей поважного віку «GOLDenFest». Фестиваль є частиною Проєкту «Славутич –  Мала культурна столиця України» https://www.facebook.com/culturalcapital2021/ та відбувається за підтримки Славутицької міської ради й Українського культурного фонду.

Організатори фестивалю залучають до участі у GOLDenFest осіб старше 50 років до культурно-мистецьких і фізкультурно-оздоровчих, туристичних заходів.

У програмі Міжнародного фестивалю для людей поважного віку: дискусійні зустрічі у форматі «живої» бібліотеки, майстер-класи із живопису, йоги, кулінарії, вечірки та кіноперегляди, спортивні змагання, конкурси виконавської майстерності зі співів, танців, живопису, дефіле та конкурс «Місіс та Містер GOLDenFest».

Заходи проводяться із дотриманням обмежувальних протиепідемічних вимог.

З питань акредитації представників засобів масової інформації звертатися до відділу інформації, зв’язків із громадськістю виконавчого комітету Славутицької міської ради за телефонами: (04579) 2-96-86, 066-996-45-30,

067-365-65-97 — Тетяна Бойко e-mail: information@slav.gov.ua

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.