Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Анонси
  • Круглий стіл на тему: «Сучасний стан та проблеми благоустрою в населених пунктах. Законодавче регулювання благоустрою в об’єднаних територіальних громадах»

Круглий стіл на тему: «Сучасний стан та проблеми благоустрою в населених пунктах. Законодавче регулювання благоустрою в об’єднаних територіальних громадах»

08 квітня, 10:30 – 08 квітня, 12:00Online Event
Поділитись:
Додати в календар:

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування проводить круглий стіл на тему: «Сучасний стан та проблеми благоустрою в населених пунктах. Законодавче регулювання благоустрою в об’єднаних територіальних громадах» (у режимі відеоконференції).

Під час заходу планується обговорити актуальні питання, які на сьогодні стоять перед територіальними громадами та державою у сфері благоустрою.

Предметом дискусії будуть такі питання:

  • стан законодавчого регулювання сфери благоустрою, проблематика та шляхи вирішення у зв’язку з новим адміністративно-територіальним устроєм України та реалізацією повноважень держави й органів місцевого самоврядування;
  • нормативно-правове та технічне регулювання у сфері благоустрою;
  • необхідність стратегічного планування благоустрою територіальних громад і населених пунктів;
  • участь громадськості у створенні та реконструкції об'єктів благоустрою, практичні проблеми з реалізації та експлуатації благоустрою.

До участі у заході запрошено народних депутатів України, представників органів державної влади та місцевого самоврядування, професійних громадських організацій, проектних інститутів, експертів.

Захід відбудеться на платформі ZOOM спільно з Міністерством розвитку громад та територій України, асоціаціями органів місцевого самоврядування, німецько-українським проектом «Інтегрований розвиток міст в Україні II», що виконується федеральною компанією Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ), яка діє за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

 Контактні особи:

  • старший консультант секретаріату Комітету Прітчіна Світлана Леонідівна, тел. (044) 255 23 72, email: pritchina@rada.gov.ua;
  • помічник-консультант народного депутата України Г. Бондар Бесчастна Богдана Володимирівна, тел. (096) 171 31 98, email: danke@ukr.net.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.