Догори
Дати відгук

Зозуля хвалить солов'я. Шмигаль позитивно оцінив роботу очільника МОЗ Степанова

На думку прем'єр-міністра України, Максим Степанов виявився здібним антикризовим менеджером.

1 хв на прочитання04 Березня 2021, 10:50
Попри проколи в роботі, очільника МОЗ Максима Степанова вважають взірцевим антикризовим менеджером Попри проколи в роботі, очільника МОЗ Максима Степанова вважають взірцевим антикризовим менеджером
Поділитись:

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль позитивно оцінив роботу Максима Степанова на посаді міністра охорони здоров'я. Про це очільник Кабміну розповів в інтерв'ю виданню «Фокус».   

«Міністр Степанов прийшов на свою посаду як кризовий менеджер, який повинен був швидко приймати антикризові рішення, коли ми зіткнулися з першою хвилею пандемії. З роллю кризового менеджера він справляється», — заявив Шмигаль.

Про всяк випадок очільник Уряду додав, що, все ж, за чинним законодавством прискіпливіше оцінювати роботу Степанова будуть парламентарі. 

Своєю чергою Шмигаль вирішив не згадувати той факт, що 17 лютого заступниця голови фракції монобільшості Євгенія Кравчук погрожувала змістити Степанова із займаної посади через зрив процесу вакцинації. 

А восени 2020 року під тиском громадськості сам Максим Степанов був вимушений в одному зі своїх виступів визнати неефективність «карантину вихідного дня», на який МОЗ покладало великі надії. Цей карантин мав розірвати ланцюжок передачі коронавірусу від людини до людини.

Як ми писали раніше, 3 березня Шмигаль під час річного звіту Кабінету Міністрів України теж похвалився сумнівними здобутками. Майже всі «перемоги» Уряду можна піддати конструктивній критиці через малу ефективність чи взагалі невиконання.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.