Догори
Дати відгук

Змучена пандемією коронавіруса медсестра запустила челлендж фото «до і після» (фото)

Медики з усього світу почали показувати свої знімки до і після COVID-19.

1 хв на прочитання04 Грудня 2020, 12:03
Поділитись:

28-річна медсестра з США Кетрін працює у відділенні інтенсивної терапії. Нещодавно дівчина опублікувала в Twitter фото себе, змученої пандемією коронавіруса. І таким чином запустила челлендж How It Started vs. How It's Going. Медики з усього світу почали показувати свої знімки до і після COVID-19.

Як розповіла Кетрін в інтерв'ю виданню BuzzFeed, те,  одного разу, коли вона вийшла з палати з хворими, була ошелешена своїм зовнішнім виглядом: "Я була вся в поту, моє волосся стирчали прямо з маски і лицьового щитка. Вм'ятини, залишені ЗІЗ на моєму обличчі, були глибокими і червоними".

За словами медсестри, спостерігати за тим, як помирають люди, - жахливо. Пост Кетрін відразу став вірусним: його прокоментували майже 90 тисяч осіб, а лайкнули - близько мільйона.

"Плачу, коли бачу це. Я відчуваю вашу втому, біль і печаль. Коли я втратила 11 пацієнтів за рік, працюючи в вечірню зміну, я перейшла в денну. Я не можу уявити, яке горе вони відчувають", "Спасибі, що поділилися . Людям потрібно бачити реальне життя в небезпеці, особливо, якщо вони не піклуються про свою ", - написали користувачі.

Відомо, локдаун в Україні може бути на початку січня.

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.