Догори
Дати відгук

Живопліт із гортензій: цікава ідея для ландшафтного дизайну (ФОТО)

Для створення живоплотів підходять різні види гортензії.

1 хв на прочитання22 Червня 2024, 12:46
Фото: Телеграм-канал «Садівник» Фото: Телеграм-канал «Садівник»
Поділитись:

Живоплоти з гортензій можуть стати чудовим елементом ландшафтного дизайну вашого саду. Для створення живоплотів підходять різні види гортензії. Такі живоплоти мають низку переваг, таких як чудові декоративні властивості, тривале цвітіння у пізні терміни та можливість створення огорож у притінених ділянках із кислими ґрунтами.

Фото 1/5

Ось на що слід звернути увагу при створенні живоплоту з гортензій:

Вибір сорту гортензій. Виберіть сорти, які підходять для вашого регіону та умов, такі як Hydrangea macrophylla для більш кислих ґрунтів або Hydrangea paniculata для більш сонячних ділянок.

Місце посадки. Плануйте місце для живоплоту, де гортензії отримують часткове сонячний світло, особливо вранці чи ввечері. Це допоможе зберегти їхні яскраві кольори та здоров'я рослин.

Підготовка ґрунту. Переконайтеся, що ґрунт добре дренується та має відповідний рівень кислотності для конкретного виду гортензій. Додавання органічних речовин або корекція pH може бути корисною перед посадкою.

Посадка та розміщення. Плануйте відстань між рослинами з урахуванням їх майбутньої величини. Зазвичай рекомендується залишати від 1 до 1,5 м між рослинами, щоб забезпечити достатнє просторове розташування та відповідну вентиляцію.

Підтримка та обрізування. Регулярне обрізування восени чи навесні допоможе підтримувати форму живоплоту та сприяти більш інтенсивному цвітінню. Деякі сорти гортензій, таких як Hydrangea paniculata, рекомендується сильно обрізати навесні для стимуляції нового росту і квітіння.

Догляд та підживлення. Регулярно поливайте гортензії в періоди сухої погоди та додавайте органічні добрива для підтримки здоров'я та росту рослин.

Більше новин читайте на GreenPost.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.