Догори
Дати відгук

Через помилку медиків жінку півтора року труїли хіміотерапією від хвороби, якої не було (фото)

Пацієнтка подала до суду

2 хв на прочитання15 Грудня 2020, 22:58
Поділитись:

Жителька Великобританії протягом півтора року отримувала сеанси хімієтерапії, після того, як у неї діагностували рідкісний рак крові. І лише потім з'ясувалося, що цей діагноз був помилковим. Повідомляє The Daily Mail.

У квітні 2017 року 53-річна Дженіс Джонстон дізналася, що в її організмі розвивається рідкісне пухлинне захворювання крові. Про це їй повідомили лікарі клініки Kent and Canterbury Hospital. Вони сказали, що шансів у неї мало, а для стабілізації стану і продовження життя необхідно проходити через посилену хімієтерапію. Процедури тривали протягом півтора року, і за цей період пацієнтка закачала у свій організм цілий коктейль високотоксичних компонентів. При цьому загальний стан здоров'я Дженіс нітрохи не покращився.

Це дивувало жінку і її рідних. Для з'ясування причини медики іншої клініки провели нові тести, які показали, що ніякого раку в її організмі немає, а всі неприємні симптоми на зразок хронічної втоми, слабкості та нудоти пов'язані з самою хімієтерапією. Початкові ж симптоми нібито онкології викликалися іншою хворобою, що не представляє небезпеки для життя. Саме через неї в крові було занадто велика кількість червоних кров'яних клітин, що медики й прийняли за головний симптом раку крові.

 
Тепер жінка подала в суд і виграла матеріальну компенсацію в 76 000 фунтів, яку їй і заплатить госпіталь. У судовому позові адвокати постраждалої писали, що медики лікарні повинні були спочатку провести ультразвукове сканування і зробити біопсію кісткового мозку, після чого поставити діагноз. Бідній Дженіс довелося цілих півтора року не тільки проходити через непотрібну хімієтерапію, яка руйнівно впливає на все тіло, а й поступово готуватися до смерті. І тільки зараз стало відомо, що вона зможе не будувати плани на прощальну вечірку, звичайно, якщо після такої довгої "хімії"; у неї насправді не розвинеться рак.
 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Здоров'я