Догори
Дати відгук

Зеленський залишив Київ і вирушив у робочо-новорічну поїздку на Прикарпаття

Під час візиту президент планує заслухати доповідь про життя регіону, заявили в ОПУ.

1 хв на прочитання30 Грудня 2020, 16:27
Фото: ОПУ Фото: ОПУ
Поділитись:

Президент України Володимир Зеленський уже готовий до новорічних свят. Сьогодні, 30 грудня, він залишив Київ і прибув із робочим візитом в Івано-Франківську область.

Як повідомляє   пресслужба ОПУ, президент України  розпочав робочу поїздку.  Українців запевняють, що глава держави працюватиме. Принаймні,  зустрінеться з адміністративно-господарським активом регіону та заслухає доповідь голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації. 

Зеленський уже представив нового голову Івано-Франківської ОДА Андрія Бойчука та наголосив на важливості командної роботи.

Зазначимо, що окрім роботи у глави держави в зазначеному регіоні запланований і відпочинок. Як стало відомо раніше, президент планує зустріти Новий Рік у резиденції «Синьогора» у с. Гута.  Президентська резиденція розташована в карпатському масиві Горгани на території національного природного парку Синьогора. За непідтвердженою інформацією у цьому ж місці буде відпочивати близький друг президента Сергій Шефір і глава ОПУ Андрій Єрмак.

Минулого року Зеленський теж хотів святкувати в Карпатах, але полетів із родиною в Оман, через що згодом спалахнув скандал.

Новорічні свята в «Синьогорі» — стара добра традиція мало не всіх гарантів України.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.