Догори
Дати відгук

Здорове старіння: проста звичка для збереження рухливості у похилому віці

Для цього необхідно робити нескладну вправу

1 хв на прочитання26 Листопада 2022, 21:14
Поділитись:

Щоб забезпечити здорове старіння, необхідно серйозно зайнятися рівновагою та зміцненням ніг. Адже фізична активність у літньому віці – один із головних факторів, що дозволяють якомога довше залишатися рухливим та незалежним. Для цього необхідно виробити просту звичку кілька разів на тиждень робити нескладну вправу із підняттям пальців ніг.

Щоб зробити все правильно, потрібно стати прямо, поставивши ноги на ширині плечей, після чого відірвати шкарпетки від підлоги, переміщуючи весь центр тяжіння на п’яти. У такому положенні слід ненадовго затриматися, а потім опустити пальці і передню частину стопи. Так потрібно зробити від 15 до 20 разів, пише Livestrong із посиланням на спеціаліста з руху Грейсона Вікхема.

Вправу рекомендується робити в два-три підходи щонайменше двічі на тиждень. При цьому необхідно прагнути до більшої кількості повторень та підходів. Рекомендується робити інші вправи на розтяжку стопи.

У процесі старіння м’язова маса та сила поступово зменшуються. В результаті слабшають ноги і стає важко виконувати практично кожен рух, особливо під час ходьби. Підйом шкарпеток допоможе зміцнити необхідні для високої рухливості механізми та продовжити здоров’я організму.

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.