Догори
Дати відгук

Під Києвом зооволонтери знайшли концтабір, де утримують породистих собак (фото, відео 18+)

Бідні тварини їдять та п'ють раз на три дні й живуть у власних екскрементах

2 хв на прочитання12 Грудня 2020, 06:30
Поділитись:

Жахливий випадок стався під Києвом у Броварському районі у селі Літки. Там у недобудованому розпліднику в нелюдських умовах місцевий заводчик тримає три десятки породистих собак. Вони постійно голодують, живуть на цепу у напівзруйнованих будиночках та вольєрах. Про це у соцмережі розповідає зоозахисниця Наталія Логунова. 

"Подзвонила мені одна знайома з того села і каже, що вже несила дивитись на знущання з собак. Якийсь Ігор, який сам живе в Броварах, типовий експлуататор "розвіденець", для якого собаки тільки предмет наживи, влаштував справжній концтабір для собак на своїй ділянці. Породисті собаки перебувають в жахливих умовах, половина з них сидить прив'язаними на коротких ланцюгах біля напіврозвалених будок, а половина в тісних вольєрах, які потопають в фекаліях. Собаки занедбані, худі, голодні та постійно виють... раніше цей "підприємець" наймав якихось п'яниць, які за пляшку якось там годували цих бідось. Зараз вже й п'яниці відмовились, то він сам приїжджає туди вночі десь двічі на тиждень.... Тобто по 3 дні собаки практично сидять без води і їжі. Собак біля 35, є азіатські та кавказькі вівчарки й алабаї", - розповіла волонтерка.

За її словами людей, цуценят шкуродер продає за 200$. Територія його загороджена, але є місця, де можна вільно пройти. Собаки не агресивні. Ластяться і дають себе гладити.

Після того, як собак знайшли волонтери, вони почали туди регулярно їздити та годувати нещасних. Але Наталія Логунова закликає громадськість та поліцію допомогти звільнити песиків, знайти їм нормальні перетримки, забезпечити медичну допомогу, а саме головне притягнути заводчика до кримінальної відповідальності за жорстоке поводження з тваринами.  

Тим часом на Сумщині хлопець заморив себе голодом до 40 кг, а батьки не давали його покласти в лікарню (відео).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.