Догори
Дати відгук

Хлопець заморив себе голодом до 40 кг, а батьки не давали його покласти в лікарню (відео)

Матір збирається подавати до суду на медиків швидкої, які разом з поліцією силою госпіталізували постраждалого

2 хв на прочитання11 Грудня 2020, 23:51
Поділитись:

Жахливий випадок стався на Сумщині 19-річний хлопець заморив себе голодом та опинився на межі життя і смерті у себе вдома. Три місяці він не виходив на вулицю, не їв і настільки схуд, що вже не міг рухатись і навіть говорити. Найжахливіше, що весь час поруч були його мати та вітчим, які не допускали до нього лікарів. Повідомляє "ТСН".

При зрості 170 см Сергій важить менше ніж 40 кілограмів, а ще пів року тому був 65 кг, займався спортом, грав у шахи. Від виснаження вже не рухається, не говорить і не їсть. Навесні сусіди почали помічати, що хлопець худне. Мати кожному озвучувала різні причини.

Згодом Сергій перестав виходити з дому. Але сусіди на це не звернули увагу. Адже родина живе відлюдькувато. Вітчим — пенсіонер. Мати й хлопець не працюють.

Однак це насторожило пана Юрія, який щотижня приїздить в Миропілля до батьків. Дізнавшись, що сусіди не бачили вже понад три місяці молодика на вулиці, лікар за фахом — Юрій Кабанець викликав швидку, але жінка медиків у будинок не допустила. Після довгих вмовлянь, Юрію все ж таки вдалося туди потрапити та побачити ледь живого Сергія.

"Він лежав, на мене навіть не реагував. Мама каже, що з ним все в порядку, він просто такий. Я запитав, скільки він такий – з її слів, більше ніж п'ять днів", - розповідає чоловік.

 

Лікар почав звертатися до місцевих медиків і соцслужби. Але їх мати в дім вже не пускала. Лише хитрістю соцпрацівниці Наталії Піддубній все ж вдалося потрапити до будинку і побачити все на власні очі. На наступний день в лікарні нещасного медики забрали силою за допомогою поліції.

За три дні у відділенні психіатрії в Сумах хлопець почав приходити до тями, самостійно їсти та навіть ставати на ноги. А от його розлючена та неадекватна мати, яка спокійно дивилися, як її дитина згасає, збирається подавати в суд на медиків швидкої, що забрали сина.

Нагадаємо, медики назвали ТОП-5 джерел хвороб бронхів та легень, які є в кожному будинку.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.