Догори
Дати відгук

Завідувач інфекційною реанімацією столичної лікарні помер від COVID-19

Останні 2 місяці життя лікар провів у реанімації, його стан був тяжким.

1 хв на прочитання28 Грудня 2020, 09:14
Поділитись:

Завідувач інфекційної реанімації 5-ої лікарні Києва Олександр Артемов помер від коронавірусу після кількох місяців боротьби з хворобою.

Про це у Facebook повідомила інфекціоністка, завкафедри інфекційних хвороб Ольга Голубовська.

"Наш незмінний багатолітній завідувач інфекційної реанімацією спочатку в Олександрівській лікарні, потім - в 9 лікарні, останні роки - 5 лікарня міста Києва. Прекрасний лікар, прекрасний завідувач, чудова людина ... Ковід, 60 днів тільки реанімації", - написала Голубовська.

На жаль, цей трагічний випадок в Україні не перший.

Два брати-медики померли від коронавірусу з різницею в 12 днів. Старший - 58-річний Іван Гайда - був керівником Львівського військового госпіталю. На шість років молодший Олег Гайда працював у Черкасах.  Як відомо, у Черкасах родині померлого від коронавірусу хірурга Олега Гайди відмовляють у виплаті компенсації ще з липня: страхова комісія  не хотіла визнавати, що медик заразився на робочому місці.

Наразі відомо, що  Фонд соцстрахування судиться з рідними медика. За законом держава має виплатити родині півтора мільйона гривень компенсації. Але коштів сім'я лікаря-хірурга Олега Гайди й досі не отримала

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.