Догори
Дати відгук

Засіб від усіх хвороб: додайте всього лише 20 крапель у молоко

З ним ви забудете дорогу до лікарні.

1 хв на прочитання24 Березня 2024, 06:50
Корисні засоби для здоров'я Корисні засоби для здоров'я
Поділитись:

Йдеться про настоянку прополісу. Виявляється, крім лікування легеневих і простудних захворювань, вона заспокоює нерви, покращує сон і загальне самопочуття.

Для приготування суміші рекомендовано використовувати 10% настоянку прополісу, яка продається в будь-якій аптеці. Пляшечки ємністю 25 мл вистачить дійсно надовго. Коштує засіб недорого, а користі від нього дуже багато і ефект ви відчуєте одразу.

На 100 мл гарячого молока треба додати всього 20 крапель прополісу, добре перемішати і приймати перед сном протягом 10 днів один раз на місяць. Курс треба повторювати протягом 4-6 місяців.

Такий засіб народної медицини можна давати й дітям. Причому вже після першого застосування настоянки з прополісу і молока можна буде помітити позитивний ефект у разі лікування простудних захворювань. Однак варто зазначити, що для малюків дошкільного віку пропорції трохи інші. На 1/3 склянки теплого молока додають 1-2 краплі прополісу. Пити потрібно також на ніч.

В чому користь настоянки з прополісу й молока? Якщо у вас гастрит, панкреатит, виразка шлунку, захворювання печінки, треба приймати такий засіб протягом шести місяців для покращення самопочуття.

У жінок такий напій допомагає нормалізувати менструальний цикл. Додатково він зменшує кількість шкідливого холестерину у крові, лікує різні шкірні захворювання, зокрема й екзему.

Позитивно впливає тепле молоко з настоянкою прополісу на стабілізацію психіки. За регулярного вживання негативні думки йдуть і людина на підсвідомому рівні налаштовується на позитив.

Більше новин читайте на GreenPost.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Здоров'я