Догори
Дати відгук

Загинули 456 українських атлетів і тренерів національного рівня — в.о. міністра у справах молоді та спорту

Також унаслідок ворожих атак зруйновано понад 500 об'єктів спортивної інфраструктури в Україні.

1 хв на прочитання16 Травня 2024, 01:21
Зображення згенероване ШІ Зображення згенероване ШІ
Поділитись:

456 українських атлетів і тренерів, які належали до національних збірних, загинули внаслідок агресії проти України, повідомив в інтерв'ю Deutsche Welle в.о. міністра у справах молоді та спорту Матвій Бідний. За його словами, число загиблих і поранених українських спортсменів збільшується практично щодня.

«Еліта українського спорту сьогодні зі зброєю в руках відстоює нашу незалежність та наше майбутнє. Ми несемо дуже великі втрати. Буквально минулого тижня загинув двократний чемпіон Європи з важкої атлетики, він займав четверту позицію на Олімпіаді в Ріо», — підкреслив Бідний. Ідеться про Олександра Пєлєшенка, який із перших днів повномасштабного вторгнення перебував у лавах ЗСУ.

За даними очільника міністерства молоді та спорту, внаслідок ворожих атак зруйновано понад 500 об'єктів спортивної та 100 об'єктів молодіжної інфраструктури в Україні.

Відомо, що Матвій Бідний побував у Брюсселі з офіційним візитом і виступив перед своїми європейськими колегами на засіданнях Ради Європейського Союзу у справах молоді та спорту 13 і 14 травня.

На відміну від міністрів закордонних справ, оборони та чиновників, які опікуються євроінтеграцією України, профільних міністрів не так часто запрошують особисто виступити на засіданнях Ради ЄС.

Колеги підтримали Матвія Бідного оплесками та висловили беззастережну підтримку Україні. Він також провів низку двосторонніх зустрічей.

Більше новин читайте на GreenPost.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.