Догори
Дати відгук

За залитих нафтопродуктами жаб винних покарали

Під час перевірки виявлено забруднення нафтопродуктами 20 м2 ґрунту

1 хв на прочитання16 Березня 2020, 21:42
Поділитись:

Приватного підприємця та майстра лісу оштрафували після перевірки лісосіки Державною екологічною інспекцією. Про це повідомило Державне агентство лісових ресурсів у відповіді на запит GreenPost.

Перевірка, проведена за скаргами місцевих жителів, виявила забруднення ділянки лісу паливно-мастильними матеріалами. Порушення сталося на території ДП «Ужгородський лісгосп».

«Під час перевірки було виявлено забруднення нафтопродуктами ґрунту площею 20 м2. До адміністративної відповідальності притягнуто в.о. лісничого Ужгородського лісництва і приватного підприємця, який проводив вибіркову санітарну рубку», – йдеться у відповіді Держлісагентства.

За інформацією користувачів соцмереж, розлив нафтопродуктів призвів до загибелі жаб, які мешкають на цій ділянці. Відповідне залитих забруднюючими речовинами калюж розміщене на сторінці користувача «Оксана Буглина».

У той же час у відповіді ДП «Ужгородське лісове господарство», яку ми оприлюднили раніше, йдеться про те, що доріжки довелося перекопати, оскільки мешканці села Барвінок вивозять своє сміття і кидають його у лісі. Майстру лісу (ліснику), який відповідає за цю ділянку і ще 810 гектарів лісу, доводиться самому збирати вивозити це сміття на звалище.

Читайте також:

Зона щастя для чорного лелеки

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.