Догори
Дати відгук

З листопада зростуть ціни на газ

У "Нафтогазі України" сформували ціни на газ в листопаді

2 хв на прочитання27 Жовтня 2020, 11:25
Pixabay Pixabay
Поділитись:

Ціни зростають і це стосується не тільки продуктового кошику. З початком опалювального сезону міняються ціни і на блакитне паливо.

Відомо, що Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" в жовтні встановила оптову ціну на газ для виробників теплової енергії на рівні 5,37 грн за куб.м, що на 24,8% вище ціни блакитного палива у вересні.

На листопад у "Нафтогазі" знову є зміни. Компанія підвищила ціну на блакитне паливо з 4,7 до 6,33 грн за кубометр (тариф місячний). Для тих, хто хоче купити газ відразу на рік, замість 5,24 доведеться платити 6,45 грн за куб. Відповідні зміни набудуть чинності з 1 листопада, йдеться на сайті компанії. 

Ціна на природний газ в листопаді в рамках тарифу «Місячний» складає 6,33 грн/куб.м. з ПДВ (без вартості розподілу). Для тих клієнтів, які у листопаді підключать тариф «Річний», ціна газу на наступні 12 місяців становитиме 6,45 грн/куб.м з ПДВ (без вартості розподілу). Натомість, клієнти, які підключили тариф «Річний» в попередні періоди продовжуватимуть сплачувати за газ по ціні, яку зафіксували при переході на річний тариф.

У "Нафтогазі" заявили, що зазначений тариф дає змогу застрахуватися від подальших цінових коливань та зробити витрати на газ планомірними. Однакові щомісячні платежі в рамках тарифу «Річний» допоможуть знизити фінансове навантаження на сімейний бюджет в опалювальний період, коли споживання газу більше, а ціна на нього вища, ніж у міжсезоння.

Крім того, до 31 жовтня включно ще можна встигнути підключити тариф «Річний» по ціні 5,24 грн/куб.м з ПДВ.

Як зазначає у своїй заяві "Нафтогаз України", зміни цін на газ в листопаді обумовлені, в першу чергу, сезонним фактором та збільшенням оптової ціни на блакитне паливо. Разом з тим, з серпня ГК «Нафтогаз України» пропонує своїм клієнтам газ за найкращими цінами. Нагадаємо, що ГК «Нафтогаз України» формує ціни тільки для своїх побутових клієнтів. Якщо клієнти інших газопостачальних компаній мають бажання отримати газ за цінами ГК «Нафтогаз України», то їм потрібно змінити постачальника.

Нагадаємо, пандемія обвалює ціни на нафту. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.