Догори
Дати відгук

Тарифи на опалення можуть підскочити на 20-25%

Ціни на газ підняв "Нафтогаз"

1 хв на прочитання26 Жовтня 2020, 15:31
Поділитись:

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" в жовтні встановила оптову ціну на газ для виробників теплової енергії на рівні 5,37 грн за куб.м, що на 24,8% вище ціни блакитного палива у вересні. Про це йдеться в повідомленні на сайті компанії.

"У жовтні 2020 року оптова ціна на природний газ для виробників теплової енергії, яким НАК «Нафтогаз України» поставляє газ в рамках спеціальних зобов'язань (ПСЗ), становить 5374,1 грн за 1 тис.куб. м (без урахування ПДВ і витрат на транспортування газу магістральними та розподільними трубопроводами)", - йдеться у повідомленні.

Пресслужба компанії зазначила, що за період, який використовується для розрахунків, котирування на природний газ в Європі виросли в порівнянні з вересневими цінами на 26% через підвищення попиту. Однак, завдяки значним запасам у підземних сховищах газу в Україні, ціна газу для виробників тепла в жовтні зросла у порівнянні з минулим місяцем на 24%.

Тобто у найближчий місяць комунальники, що постачають тепло українцям, можуть підняти ціни на опалення для населення може зрости на 20-25%.  

Нагадаємо, багатоповерхівки у Миколаєві сидять три доби без газу (відео).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.