Догори
Дати відгук

З 22 травня почнуть курсувати приміські електрички

В вагонах дозволять займати лише сидячі місця

1 хв на прочитання13 Травня 2020, 18:30
Поділитись:

Уряд розробив план відновлення роботи пасажирського транспорту в Україні. Передбачається, що все відбуватиметься поетапно. 

Рух залізничного сполучення розпочнеться із приміських перевезень. З 22 травня запрацюють приміські електрички (у межах одного району). З 29 травня планується запуск до 50% приміських поїздів та 42 пари поїздів далекого сполучення категорії "Інтерсіті+", "Нічний експрес": у західному напрямку – 11 пар, у південному – 10, у дніпровському – 6, у східному 12, в азовському – 3. 

Пасажирські перевезення між областями запрацюють орієнтовно після        9 червня. З 12 червня мають дозволити рух усіх пасажирських поїздів згідно з графіком. Відновлення міжнародних перевезень відбуватиметься в останню чергу. Так запуск поїздів міжнародного сполучення та сезонних поїздів планується на третьому етапі після завершення карантину.

Як зазначив міністр інфраструктури України Владислав Криклій, це залежить, у тому числі, і від зняття карантинних обмежень, запроваджених іншими країнами. Крім того, на залізниці будуть введені обмеження за кількістю пасажирів у вагоні – вона не повинна перевищувати кількості місць для сидіння. Обов’язковим також буде температурний скринінг, масковий режим та "постійна дезінфекція".

Тим часом, мер Києва вимагає від уряду відкрити метро з 25 травня.

Столичний голова об'явив, що роботу наземного громадського транспорту у звичайному режимі планують відновити  також з 25 травня.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.