Пʼятниця, 30 Жовтня 2020
Догори
Дати відгук

ЄС відкрив публічні консультації щодо нових кліматичних цілей на 2030 рік

Консультації спрямовані на збір думок про бажаний рівень амбіцій в області кліматичної та енергетичної політики

1 хв на прочитання11 Квітня 2020, 08:00
pixabay pixabay
Поділитись:

Європейська комісія оголосила про початок 12-тижневого періоду консультацій з громадськістю щодо питання нових кліматичних цілей на 2030 рік. 

Громадяни та підприємства ЄС, неурядові організації, науковці та уряди мають до 23 червня висловити свою думку про план Європейського Союзу зі зміни його нинішнього цільового показника скорочення викидів парникових газів.

Чинна мета плану: зниження викидів на 40% до 2030 року від рівня 1990 року. Пропонована мета: зниження викидів на 50-55%.  

Також консультаціі націлені на збір додаткової інформації, в тому числі дорожніх карт, доповідей та досліджень, що стосуються більш глибокого скорочення викидів парникових газів.

Як відомо,  11 грудня 2019 року Європейська комісія схвалила «Зелену угоду» - документ, що передбачає комплекс заходів, спрямованих на зміну політики щодо довкілля. Мета угоди – досягнути вуглецевої нейтральності до 2050 року. (European Green Deal). Зголом  Європейська комісія  ухвалила новий План дій щодо створення циркуляційної економіки: документ є одним із головних складових "європейської зеленої угоди". 

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.