Догори
Дати відгук

Який точний розмір компенсацій отримають підприємці та робітники за локдаун (відео)

Про це розповіли в Офісі Президента

1 хв на прочитання28 Листопада 2020, 07:10
Поділитись:

У Президента створили три блоки підтримки бізнесу в умовах пандемії коронавірусу. Їх збираються обговорювати 28 листопада в парламенті з лідерами фракцій та прем’єр-міністром. Про це заявила заступниця керівника Офісу Президента Юлія Ковалів у програмі "Свобода слова Савіка Шустера".

Ковалів пояснила кожен з трьох основних блоків економічної підтримки підприємств:

"Перше – підтримка працівників, безпосередньо людей, які працюють на підприємствах, які можуть бути закриті повністю у разі введення локдауну. Кожен з них отримає по 8 тисяч гривень одноразової виплати. Друге – підтримка самих підприємств, які будуть працювати, але змушені будуть або частково скоротити свій робочий час, або — години своєї діяльності. Такі підприємства також зможуть отримати на кожного такого працівника до 8 тисяч гривень компенсації.
І третє – власне підприємства, які також можливо зупиняться, якщо буде введений локдаун, кожне з них отримає компенсацію яка дорівнює сумі сплачених податків на заробітну плату, які вони сплатили в середньому за один місяць цього року", - пообіцяла Ковалів.Вона також додала, що влада хоче допомогти людям до того, як настане потреба вводити локдаун. Компенсацію мають отримати на той період, поки потрібен буде час, аби втримати медичну систему і виграти час, щоб підготувати нові ліжка та обладнати їх киснем.

Тим часом у Дніпрі елітна школа влаштувала булінг побитої учениці та її батьків-вчителів (фото 18+).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.