Догори
Дати відгук

Яку грошову допомогу отримають українські аграрії від уряду

Кабмін планує підтримати виробників органічної продукції та картоплярів.

1 хв на прочитання07 Квітня 2021, 20:10
Уряд виділив додаткові гроші для підтримки сільськогосподарських виробників Уряд виділив додаткові гроші для підтримки сільськогосподарських виробників
Поділитись:

Кабмін розширив державну фінансову підтримку для сільськогосподарських виробників. Про це стало відомо 7 квітня на засіданні Уряду. 

У 2021 році на їх підтримку із держбюджету обіцяють виділити додаткові 500 мільйонів гривень. 

Зокрема, 50 млн планують використати для державної підтримки страхування сільськогосподарської продукції. 240 млн грн підуть на  відшкодування втрат від пошкодження посівів сільськогосподарських культур внаслідок надзвичайних ситуацій. Зокрема, і на випадок аномальної посухи, як це сталося у 2020 році.

50 млн грн виділять на державну підтримку тих виробників, які використовують меліоровані землі. Таку ж суму отримають виробники органічної с/г продукції.

60 млн грн держава виділяє на підтримку розвитку вітчизняного картоплярства. У профільному міністерстві кажуть, що до 32% вирощеної промисловим способом картоплі втрачається під час зберігання через відсутність картоплесховищ.  

До слова, на 2021 рік у бюджеті уже передбачено 4,5 млрд грн на фінансову підтримку с/г виробників.

Раніше ми вже писали про ризики та втрати, які загрожують агросфері під час тотального локдауну та адаптивного карантину.  

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.