Догори
Дати відгук

Якщо не підвищити лікарям зарплати, вони усі поїдуть у Польщу — Степанов (відео)

Про це очільник МОЗ заявив у Верховній Раді.

2 хв на прочитання04 Грудня 2020, 13:37
Поділитись:

Необхідно збільшити заробітні плати лікарям мінімум від 23 000 грн, середньому медичному персоналу – на рівні 17 000 грн, та 12 000 грн молодшому медичному персоналу. На цьому міністр охорони здоров'я Максим Степанов наголосив під час свого виступу у Верховній Раді.
«Це те, що було обіцяно медикам, і вони розраховують на нас. Ми не можемо їх підвести, бо вони не підводять. Тому я дуже прошу уможливити ці зарплати в бюджеті. Це наш обов'язок перед пів мільйоном медичних працівників. Рано чи пізно у кожного з нас настає мить, коли він надіється на лікаря. Зараз лікарі та всі медики надіються на нас. Ми не маємо морального права їх підвести. Якщо залишити все, як є – на нас чекає катастрофа», - наголосив Максим Степанов.

Очільник МОЗ закликав народних депутатів не змушувати українських лікарів зробити важкий вибір – працювати на батьківщині за копійки або виїхати заробляти за кордон.

«Польща скасовувала нострифікацію дипломів українським медикам. Тепер вони можуть безперешкодно туди поїхати та працювати. Їх там чекають. І якщо ми не підвищимо їм зарплати – повірте, вони всі поїдуть за кордон», - заявив міністр.
Максим Степанов також підкреслив, що наразі вітчизняні лікарі отримують заробітні плати, які майже дорівнюють виплатам по безробіттю. Від масових протестів медиків стримує лише сумлінне виконання професійних обов’язків, якими лікарі не можуть нехтувати заради участі в мітингах.

Нагадаємо, лікарі порадили продукти, що допоможуть не набрати зайвий жир та знищити його узимку.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost