Догори
Дати відгук

Які речі не можна прати в машинці: зіпсуються миттєво

Якщо проігнорувати важливі правила, можна запросто перетворити улюблений одяг на сміття.

1 хв на прочитання09 Червня 2023, 22:30
Поділитись:

Ми вже давно звикли прати одяг у сучасних машинах, а ручний догляд і навіть походи в хімчистку поступово відходять у минуле. Може здатися, що техніка здатна вирішити будь-які проблеми, але ви здивуєтеся, коли дізнаєтеся, які речі не можна прати в машинці.

Є низка предметів одягу і взуття з певних матеріалів, для яких машинне прання протипоказане. Не здумайте кидати їх у пралку, якщо тільки не бажаєте навмисне зіпсувати раз і назавжди.

Що не можна прати в машинці

Все, що створено з натуральної шкіри, після такого експерименту набуде непривабливих розводів і заломів. Кросівки або туфлі в зонах проклейки розійдуться навіть при запуску делікатного режиму. Доглядайте за ними виключно вручну і спеціальними засобами.

Нашкодити грубе прання в барабані може і купальнику, адже ніжна тканина просто не переживе такого ставлення, а кісточки з великою ймовірністю деформуються. Те саме стосується і краваток, тож відновлювати їхню свіжість потрібно тільки вручну і продуктами без агресивних компонентів.

Категорично не рекомендується завантажувати в машинку виготовлені з ортопедичної піни подушки. Вона знищить піну і перетворить видання на щось, що віддалено нагадує незамінний атрибут гарного сну.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost