Догори
Дати відгук

Які ліки рятують важкохворих на COVID-19, розповіла головний інфекціоніст

Доктор Голубовська заявила про профнепридатність деяких медиків, що борються з ковід

1 хв на прочитання14 Січня 2021, 20:57
Поділитись:

Ольга Голубовська, відомий український інфекціоніст, розповіла про ліки, які рятують українців від коронавірусу. Але попри це його знову хотіли прибрати з протоколу лікування. Мова йде про тоцилізумаб, яким лікують хворих у відділенні інтенсивної терапії. Про це завідувачка кафедрою інфекційних хвороб НМУ імені О. О. Богомольця написала на своїй сторінці в Facebook.

За словами лікаря, дослідження, в якому було вивчено 3900 хворих з 15 країн показало, що тоцилізумаб і сарілумаб рятують кожного 12 важкого хворого з коронавірусом. Крім того, використання препарату істотно скорочує перебування пацієнта у відділенні інтенсивної терапії. Ці препарати зазвичай застосовують у лікуванні ревматоїдного артриту.

"Хочу сказати деяким нашим колегам — якщо ви не розумієте, коли та кому призначати цей препарат, це ваші проблеми, а не смертельно хворих пацієнтів. Ще раз кажу — давайте переносити дискусію в професійну площину, все дуже важко і складно. І розслаблятися рано. Дайте спокійно працювати, не змушуйте нещасних хворих та їх родичів хапатися за голову", - обурилася Голубовська.    

Раніше ми розповідали, які основні чотири симптоми високого рівня холестерину у крові.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.