Догори
Дати відгук

Як розпізнати небезпечний для здоров'я біль у животі дитини, розповів Комаровський

Окрім болю, треба звернуту увагу на супутні симптоми.

1 хв на прочитання13 Січня 2021, 22:57
Поділитись:

У деяких випадках у разі появи болю в животі у дитини потрібно негайно звертатися до лікаря, заявив відомий педіатр Євген Комаровський. За словами лікаря, який поділився своїми рекомендаціями в Instagram, біль в животі у дітей зазвичай не буває небезпечною.
«Хворобливі відчуття, як правило, пов'язані з підвищеним газоутворенням, спазмом кишківника та несвоєчасною дефекацією», — пояснив кандидат медичних наук.
Комаровський додав, що дитина може звертати увагу дорослих на такий біль, показуючи їм на ділянку тіла навколо пупка. Але може бути та так, що навіть відчуваючи біль, діти посоромляться повідомити про нього. Наприклад, у хлопчиків можуть виникати болі в зоні паху, яєчок. Доктор підкреслив, що з таким болем потрібно звертатися до лікаря, і порадив завжди уточнювати у дітей, де саме болить.
Коли скарги дитини на біль у животі припиняються, їй не слід давати їжу ще мінімум годину.
«Ситуація, коли біль у животі супроводжується вираженою блідістю шкіри та пітливістю, підвищеною температурою тіла, або висипом й сонливістю, є небезпечною», — попередив лікар.
Також потребує обстеження та медичної допомоги біль у нижній частині живота справа, біль із наявністю крові в калі, або блювоти, або неприємні відчуття, які супроводжуються ускладненим, хворобливим сечовипусканням.

Раніше ми розповідали про те, які продукти найкраще зміцнюють імунітет.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.