Догори
Дати відгук

Як проголосувати на виборах під час коронавірусу: Шмигаль дав поради

Серед них і кілька нестандартних рішень

1 хв на прочитання21 Жовтня 2020, 15:47
Фото ілюстративне Фото ілюстративне
Поділитись:

Місцеві вибори залишаються надзвичайно важливими для кожного українця попри епідемію коронавірусу й на них потрібно йти. Щоправда, дотримуючись певних нових правил, зазначив 21 жовтня на засіданні Кабміну прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

“Місцеві вибори важливі для Уряду. Але разом із тим немає нічого важливішого, ніж безпека під час голосування. Тому я прошу всіх українців дотримуватися простих правил: носити маску на виборчій дільниці, тримати соціальну дистанцію. Ще одне нестандартне прохання: беріть на дільниці власні ручки”, - сказав Шмигаль.

Очільник Уряду також закликав виборців не вести із собою на дільниці малолітніх дітей. Також він наголосив на тому, що необхідно користуватися антисептиком до та після відвідин дільниці.

Окремо прем'єр-міністр попрохав бути обережними при демонстрації документів, які дають право голосувати. Паспорт потрібно показувати так, аби члени виборчої комісії не торкалися його руками. 

Як ми писали раніше, президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні до народних депутатів звинуватив кандидатів на місцеві вибори в нових смертях від коронавірусу.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.