Догори
Дати відгук

Як на Рівненщині фермерам, що вирощують органічну малину, 90 % витрат сплатила держава (фото)

1 хв на прочитання02 Грудня 2020, 20:15
Поділитись:

У Бугринській сільській раді, що на Рівненщині, стартував проєкт вирощування органічної малини. Почали з ділянки 1,8 га. У перспективі посадкову площу планують збільшити до шести гектарів. Повідомляє golos.com.ua.

Фахівці сільради розробили можливий алгоритм використання власних ресурсів під час реалізації проєкту. Свою пропозицію подали в Рівненську ОДА. Ідея отримала позитивні відгуки, а отож і фінансування у співвідношення 90 до 10%. Загалом на реалізацію проєкту з вирощування органічної малини Рівненська ОДА виділила 150 тис. грн, а Бугринська сільська рада — 15 тис. грн.

Нещодавно спільними зусиллями було висаджено 10 тисяч саджанців малини сорту «Полана». 

Фото golos.com.ua

Нарощувати в перспективі обсяги виробництва у сільській раді також планують шляхом об’єднання зусиль із фермерами з сусідніх районів. Тобто обговорюють можливість створення кооперативного підряду. Тоді за рахунок обсягу можна й на ціну вищу розраховувати.

Крім того, до проєкту долучились й інші громади області. На умовах угоди співпраці вони проходитимуть навчання на базі Бугринської сільської ради, перейматимуть досвід. З цією метою заплановано проведення семінару із залученням експертів та агрономів.  

Нагадаємо, на Львівщині родина вирощує лимони: врожай — 7 разів на рік.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.